PFLUEGER VISCUM ALBUM HM Drops 50 ml
For medicines: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your doctor or pharmacist.
For veterinary medicinal products: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your veterinarian or pharmacist.
| PIC | 00868218 |
|---|---|
| Supplier | Homöopathisches Laboratorium Alexander Pflüger GmbH & Co. KG |
| Package size | 50 ml |
| Package norm | N1 |
| Product name | |
| Dosage form | Tropfen |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Accessories
Customers also bought...
Package size: 30X0.5 ml
Base price: 1.146,67 € / 1 l
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 30 ml
Base price: 218,67 € / 1 l
PFLUEGER VISCUM ALBUM HM Drops 50 ml
| Supplier | Homöopathisches Laboratorium Alexander Pflüger GmbH & Co. KG |
| SKU: | 00868218 |
| Delivery time: (may take longer depending on country/availability) |
approx. 1 - 2 bus.days |
| Package size | 50 ml |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Röntgenstraße 4
33378 Rheda-Wiedenbrück
Deutschland
Webseite: https://www.pflueger.de
Tel: +49 5242 947230
E-Mail: info@pflueger.de
Impressum: https://www.pflueger.de/impressum/
For medicines: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your doctor or pharmacist.
For veterinary medicinal products: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your veterinarian or pharmacist.
| PIC | 00868218 |
|---|---|
| Supplier | Homöopathisches Laboratorium Alexander Pflüger GmbH & Co. KG |
| Package size | 50 ml |
| Package norm | N1 |
| Product name | |
| Dosage form | Tropfen |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Accessories
Package size: 100 ml
Base price: 242,50 € / 1 l
Customers also bought...
Package size: 30X0.5 ml
Base price: 1.146,67 € / 1 l
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 30 ml
Base price: 218,67 € / 1 l